FERDINAND BOBERG. "JERUSALEM SETT FRÅN OLJEBERGET".

2829413. FERDINAND BOBERG. "JERUSALEM SETT FRÅN OLJEBERGET".

Signerad, även signeradi plåten, etsning, plåtyta ca 36x47 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ferdinand Boberg (1860–1946)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Ferdinand Boberg (1860–1946)

Antal besök: 365