VICTOR VASARELY. "ELCHE", 1972.

2829203. VICTOR VASARELY. "ELCHE", 1972.

Signerad, numrerad 92/150, chromolitografi, dagmått ca 47x38 cm.

Ej examinerad ur ram.

Victor Vasarely (1906–1997)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Victor Vasarely (1906–1997)

Antal besök: 451