KANDELABRAR, ett par, 1800-talets senare del.

282919. KANDELABRAR, ett par, 1800-talets senare del.

Höjd ca.

Slitage. En med skador samt något sned.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca.

Antal besök: 874