JAMES BROOKS (USA 1906 -1992). Komposition, blandteknik, signerad och daterad -65.

2829034. JAMES BROOKS (USA 1906 -1992). Komposition, blandteknik, signerad och daterad -65.

20x23 cm, rammått 34x37 cm.

Bruksskick.

Tema

Auctionets samlade vårkvalitetsauktion 2023

Gör en kostnadsfri värdering!

20x23 cm, rammått 34x37 cm.

Bruksskick.

Tema

Antal besök: 444