SOFFBORD, ek, 1970-tal.

SOFFBORD, ek, 1970-tal.
282898. SOFFBORD, ek, 1970-tal.

Längd 180, bredd 70, höjd 50 cm.

Blekt skiva samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 725