JAUME CARBONELL. ”Sant'Creus II”.

2828960. JAUME CARBONELL. ”Sant'Creus II”.

Olja på duk
Signerad. På baksidan, signerad, titeln och daterad 1999.
46x55 cm.

I gott skick. På ramen, spår av gips.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
46x55 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 333