JAUME CARBONELL. Bellesguard.

JAUME CARBONELL. Bellesguard.
2828925. JAUME CARBONELL. Bellesguard.

Olja på duk
Signerad. På baksidan, signerad, betitlad och daterad 1999.
61x50 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
61x50 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 332