JAUME CARBONELL. En ung kvinna.

2828912. JAUME CARBONELL. En ung kvinna.

Olja på duk
Signerad och daterad 2001
61,5x50 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Signerad och daterad 2001
61,5x50 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 302