Tennfat, ornamenterat, handarbete 1975.
Diameter 49 cm
Silverskedar, Danmark, 6 st.
Guldförgyllda
Längd 9,5 cm.
Åldersslitage.
Diameter 49 cm
Silverskedar, Danmark, 6 st.
Guldförgyllda
Längd 9,5 cm.
Åldersslitage.