GÖRAN BRUNIUS. Landskap med sjö, olja på duk, monogramsignerad.

282842. GÖRAN BRUNIUS. Landskap med sjö, olja på duk, monogramsignerad.

ca 65 x 81 cm.

Göran Brunius (1911–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 65 x 81 cm.

Göran Brunius (1911–2005)

Antal besök: 853