JOSEP OLIVET LEGARÉS. Animerat landskap.

2828363. JOSEP OLIVET LEGARÉS. Animerat landskap.

Olja på skiva
Signerad
16,5x22 cm.

Små fel. Stomme i förgyllt och stoppat trä.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på skiva
Signerad
16,5x22 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 276