KARIN OLSSON. Litografi, signerad och numrerad 31/350.

282819. KARIN OLSSON. Litografi, signerad och numrerad 31/350.

40 x 40 cm.

Karin Olsson (1928–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 40 cm.

Karin Olsson (1928–2006)

Antal besök: 2 647