BERTIL NORDAHL. Tupp, litografi, signerad och numrerad 103/260.

282812. BERTIL NORDAHL. Tupp, litografi, signerad och numrerad 103/260.

63 x 49 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

63 x 49 cm.

Antal besök: 1 665