JOHANN ARSENIUS. Olja på pappannå. Hästporträtt i öken, signerad.

28280. JOHANN ARSENIUS. Olja på pappannå. Hästporträtt i öken, signerad.

28 x 35 cm.

Mindre färgbortfall samt retuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

28 x 35 cm.

Antal besök: 1 569