ÅKE NOTHBERG. "Stenig strand", olja på duk, signerad och daterad.

282808. ÅKE NOTHBERG. "Stenig strand", olja på duk, signerad och daterad.

32 x 40,5 cm.

Uppfodrad.

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 40,5 cm.

Uppfodrad.

Antal besök: 1 091