PARTI, 4 stycken tavlor, 1900-tal.

282772. PARTI, 4 stycken tavlor, 1900-tal.

Olja på papp, 33 x 49 cm, signerad Söndvod -45.
Olja på duk, 40 x 80 cm, signerad Lund.
Olja på duk, 38 x 41 cm, signerad ?.
Olja på duk, 50 x 85 cm, signerad J ZON.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 439