SOFFBORD, Karl Andersson & söner, 1950-tal.

28277. SOFFBORD, Karl Andersson & söner, 1950-tal.

Alm. Längd 150 cm, bredd 85 cm, höjd 53 cm.

Mindre repor samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre repor samt slitage.

Antal besök: 837