Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
OLLE LARSSON. Olja på pannå, kustby, signerad, daterad -44.
282752. OLLE LARSSON. Olja på pannå, kustby, signerad, daterad -44.
39x32 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
39x32 cm.
Slitage.
Leiflers Auktionshus
1 123