MUNKSTOLAR, ett par, allmoge, 18/1900-tal.

282746. MUNKSTOLAR, ett par, allmoge, 18/1900-tal.

Sitthöjd ca 46 cm.

Bruksslitage, skador/sprickor, färgbortfall, rangliga, delvis senare bemålade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd ca 46 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 469