282715. SMYCKEN, emalj, sten och metall, 3 delar, 1900-tal.
Armband med stenar, Baglady.
Par manschettknappar, emalj, design Kleist Barbie
Par örhänge, metall och bärnstensliknande dekorationer.
Armband och manschettknappar, lätt bruksslitage
Örhänge, bruksslitage.