SERVISDELAR, 33 delar, porslin, "Musselmalet" Royal Copenhagen.

282685. SERVISDELAR, 33 delar, porslin, "Musselmalet" Royal Copenhagen.

Tekanna.
2 tekoppar med fat.
2 gräddkannor, höjd ca 8 - 10,5 cm.
3 äggkoppar.
3 assietter, diameter ca 17 cm.
22 kaffekoppar med 22 fat.

Bruksslitage.
2 kaffekoppar samt ett kaffefat med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tekanna.
2 tekoppar med fat.
3 äggkoppar.
22 kaffekoppar med 22 fat.

Bruksslitage.

Antal besök: 987