STOLAR, 4 st, Karl-Johan, 1800-talets mitt.

28268. STOLAR, 4 st, Karl-Johan, 1800-talets mitt.

Klädsel av blårandigt tyg. Mahogny.

Lagningar. Mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagningar. Mindre fläckar.

Antal besök: 954