SKÄNK, gustaviansk stil, Geromar, 2000-tal.

282678. SKÄNK, gustaviansk stil, Geromar, 2000-tal.

Längd 116, bredd 47, höjd 100 cm.

Smärre slitage och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 487