KARAFFER, ett par, glas, troligen Böhmen, 1900-talets första hälft.

282667. KARAFFER, ett par, glas, troligen Böhmen, 1900-talets första hälft.

Höjd ca. 23 cm.

Bruksslitage. Propp med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 23 cm.

Bruksslitage. Propp med nagg.

Antal besök: 675