UPPSATSSKÅL, glas och vitmetall, 1900-talets första hälft.

282648. UPPSATSSKÅL, glas och vitmetall, 1900-talets första hälft.

Höjd ca. 24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 24 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 681