FIGURINER, 4 st, porslin, Wallendorf, Tyskland, 1900-tal.

282622. FIGURINER, 4 st, porslin, Wallendorf, Tyskland, 1900-tal.

3 Figuriner, Wallendorf
1 Ljusstake, Schaubach Kunst
Höjder mellan: 11 - 22,5 cm.

Små lagningar på ljusstake samt figurin med lyra.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 Figuriner, Wallendorf
1 Ljusstake, Schaubach Kunst
Höjder mellan: 11 - 22,5 cm.

Antal besök: 1 020