KIENZLE, världsklocka, bordsur. 1960-talet.

2825528. KIENZLE, världsklocka, bordsur. 1960-talet.

Världstid klocka/skrivbordsklocka från Kienzle. Slå med världskarta och världstid Mässing kropp Användarmanual tillgänglig.

cca H 29 cm.

Några repor. Det finns ingen funktionell garanti.

Tema

Modern Design from Alvar Aalto to Hans J. Wegner

Gör en kostnadsfri värdering!

cca H 29 cm.

Tema

Antal besök: 1 441