ITALIENSK KONSTNÄR. 16/1700-tal. Porträtt av St Domenicus. Olja på duk.

28253. ITALIENSK KONSTNÄR. 16/1700-tal. Porträtt av St Domenicus. Olja på duk.

70 x 58,5 cm. Säljs i samband med TV-programmet Antikjakten på TV 8. Till förmån för Barncancerfonden.

Uppfodrad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Uppfodrad.

Antal besök: 2 690