BORDSLAMPA, 1930-tal.

BORDSLAMPA, 1930-tal.
28251. BORDSLAMPA, 1930-tal.

Trä och metall. Höjd 41 cm. Säljs i samband med TV-programmet Antikjakten på TV 8. Till förmån för Barncancerfonden.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
28251. BORDSLAMPA, 1930-tal.

Smärre slitage.

Antal besök: 2 419