2824936. EN EK FINISH HERRAR GARDEROB.
tvillingdörrarna öppnas för att avslöja en divisioned interiör, ena sidan monterad för upphängning, den andra utrustad med lådor, diabilder och skohylla, alla upphöjda på konsolfötter, 107 cm x 43 cm x 153cm hög.
Knocks, scuffs. repor, märken och slitage i proportion till ålder och användning.