FERMOB, "Bistro table", design Studio Fermob, samtida.

2824801. FERMOB, "Bistro table", design Studio Fermob, samtida.

Lackerad metall. Skivans mått 57x57, höjd 75 cm.

Mindre bucklor och rostangrepp. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 393