FIGURIN, Susanna. Signerad Mari Simmulson. Upsala-Ekeby 1950-tal.

28247. FIGURIN, Susanna. Signerad Mari Simmulson. Upsala-Ekeby 1950-tal.

Stengods. Höjd 30 cm. Säljs i samband med TV-programmet Antikjakten på TV 8. Till förmån för Barncancerfonden. Se avsnittet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 714