MÖBELTYG, "Nympheus" GP & Baker LTD, England, 2.7 m + VÄV tidigt 1900-tal.

282443. MÖBELTYG, "Nympheus" GP & Baker LTD, England, 2.7 m + VÄV tidigt 1900-tal.

Möbeltyg 1984, bredd 145 cm, längd 270 cm.
Väv, ylle, bredd 65 cm, längd 170 cm.

Visst slitage, väv med förekomst av fläckar, och tunnslitna partier.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 196