BALANSVÅG, 1900-tal.

BALANSVÅG, 1900-tal.
2824369. BALANSVÅG, 1900-tal.

Höjd 30 cm.

Slitage, nål något böjd.

Gör en kostnadsfri värdering!
2824369. BALANSVÅG, 1900-tal.

Höjd 30 cm.

Slitage, nål något böjd.

Antal besök: 333