BESTICKSUPPSÄTTNING, 67 delar, Nysilver, "Chippendale, GAB.

282430. BESTICKSUPPSÄTTNING, 67 delar, Nysilver, "Chippendale, GAB.

12 knivar, längd 22 cm, 4 smörknivar, 1 ostkniv
12 gafflar, längd 18 cm, 6 gafflar, längd 14 cm,
12 skedar, längd 18, 12 skedar, längd 15 cm
8 diverse serveringsbestick.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 diverse serveringsbestick.

Bruksslitage, repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 646