282430. BESTICKSUPPSÄTTNING, 67 delar, Nysilver, "Chippendale, GAB.
12 knivar, längd 22 cm, 4 smörknivar, 1 ostkniv
12 gafflar, längd 18 cm, 6 gafflar, längd 14 cm,
12 skedar, längd 18, 12 skedar, längd 15 cm
8 diverse serveringsbestick.
Bruksslitage, repor.