PUDERSTOL SAMT LAMPBORD, mahogny, rokokostil.

282403. PUDERSTOL SAMT LAMPBORD, mahogny, rokokostil.

Bordet 1900-tal, stolen sent 1800-tal.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 398