JOHAN ULRIK BREDSDORFF. Olja på duk. Monogramsignerad och daterad 1873.

28239. JOHAN ULRIK BREDSDORFF. Olja på duk. Monogramsignerad och daterad 1873.

"Naesbydale ved Lögstör, sommereftermiddag.".

Krackeleringar, smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 505