MATSALSGRUPP, mahogny, gustaviansk stil, 1900-tal.

282396. MATSALSGRUPP, mahogny, gustaviansk stil, 1900-tal.

Matbord, 4 stolar, diameter 108, höjd 73 samt en skiva med bredd 55 cm.

Småmärken samt skiva med slitage och fukmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 712