MÄRKLIN 3021 Diesellok, TM 800 ånglok, 3000 ånglok, DB 800 K rälsbuss och 4 vagnar. Delvis originaölkartonger.

282380. MÄRKLIN 3021 Diesellok, TM 800 ånglok, 3000 ånglok, DB 800 K rälsbuss och 4 vagnar. Delvis originaölkartonger.

H0 växelström. Tillkommer 6 Liliputvagnar.

Alla lok fungerar utom TM 800. Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 029