PLAFOND, glas, Art deco, 1900-talets första hälft.

282353. PLAFOND, glas, Art deco, 1900-talets första hälft.

Plafond med tre ljuspunkter, samt löstagbar kant i frostat glas.
Diameter 45, höjd ca 24 cm.

Ett nagg, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 45, höjd ca 24 cm.

Ett nagg, ej genomgången.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 5 573