FÅTÖLJ, "Benarp", IKEA, 2000-tal.

2823514. FÅTÖLJ, "Benarp", IKEA, 2000-tal.

Löstagbart tyg på sittdynan.
Bredd ca 89 cm, djup ca 80 cm, höjd ca 105 cm,
sitthöjd ca 38 cm, sittdjup ca 52.

Bruksslitage, 2 knappar saknas, ben senare bemålade, fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Löstagbart tyg på sittdynan.

Antal besök: 1 573