FRUKTSERVIS, 14 delar, Hilkka Liisa Ahola, Arabia, 1960/70-tal.

282345. FRUKTSERVIS, 14 delar, Hilkka Liisa Ahola, Arabia, 1960/70-tal.

Fruktfatets diameter 31,5 cm
Assietternas diameter 19,5 cm.

En assiette med repa, i övrigt smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fruktfatets diameter 31,5 cm

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 134