TRÄDGÅRDSMÖBLER, 3 delar, 1900-tal.

282243. TRÄDGÅRDSMÖBLER, 3 delar, 1900-tal.

Fåtöljer, 2 st.
Bord.

Slitage, repor, slagmärken, torrsprickor, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fåtöljer, 2 st.
Bord.

Antal besök: 628