SOFFA, "Kooperativa förbundets bassoffa", 1900-talets andra hälft.

2822349. SOFFA, "Kooperativa förbundets bassoffa", 1900-talets andra hälft.

Delvis björk/masurbjörk.
Bredd 200 cm.
Höjd 78 cm.
Sitthöjd 39 cm.

Märken, repor på trästomme.
Fläckar, slitage, noppor på dynor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Delvis björk/masurbjörk.
Bredd 200 cm.
Höjd 78 cm.
Sitthöjd 39 cm.

Märken, repor på trästomme.

Antal besök: 857