CHAMPAGNEKYLARE, glas och nysilver, Valenti, Spanien, 1900-tal.

282197. CHAMPAGNEKYLARE, glas och nysilver, Valenti, Spanien, 1900-tal.

Höjd 29 cm. Insidan diameter 18,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 569