TRÄDGÅRDSBÄNK, 19/2000-tal.

TRÄDGÅRDSBÄNK, 19/2000-tal.
282186. TRÄDGÅRDSBÄNK, 19/2000-tal.

Längd 93.

Slitage, färgbortfall och rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 93.

Antal besök: 829