KARAFF, glas, Erika Lagerbielke för Orrefors, signerad samt daterad 1986.

282179. KARAFF, glas, Erika Lagerbielke för Orrefors, signerad samt daterad 1986.

Höjd ca 25,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 25,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 116