IVAR MORSING. "Fyra kungar", monotyp, signerad och daterad -54.

282174. IVAR MORSING. "Fyra kungar", monotyp, signerad och daterad -54.

41 x 34 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ivar Morsing (1919–2009)

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 34 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ivar Morsing (1919–2009)

Antal besök: 639