VAS, keramik, Stig Lindberg för Gustavsberg.

282166. VAS, keramik, Stig Lindberg för Gustavsberg.

Höjd ca 15 cm.

Slitage. nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 15 cm.

Slitage. nagg.

Antal besök: 716