TEKANNA med tillhörande värmekorg, Kina, 1900-tal.

282110. TEKANNA med tillhörande värmekorg, Kina, 1900-tal.

Kannans höjd 16, korgens höjd 21 cm.

Smärre nagg på locket.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre nagg på locket.

Antal besök: 906